НІМЕЦЬКИЙ ОСВІТНІЙ ЦЕНТР DS
ОСВІТА В НІМЕЧЧИНІ · КУРСИ НІМЕЦЬКОЇ У НІМЕЧЧИНІ · КУРСИ НІМЕЦЬКОЇ В КИЄВІ
Спеціалізований німецький освітній центр, в якому ви зможете вивчити німецьку мову, підготуватися до вступу в німецький ВНЗ, отримати повний пакет послуг з організації вступу до ВНЗ Німеччини.
Вивчення німецької
мови в Україні

Якщо ви вирішили вивчити німецьку мову з «нуля» або плануєте підтягнути вже існуючі знання до високого рівня, радимо ознайомитися з основним списком курсів, які пропонує наш центр:

  • Основний курс – 8 тижнів | 2 рази на тиждень по 120 хв. | 6300грн./курс
  • Інтенсивний курс – 5 тижнів | 3 рази на тиждень по 120 хв. | 5700грн./курс
  • Суперінтенсив – 3 тижні | 5 разів на тиждень по 120 хв. | 5300грн./курс
  • Підготовка до екзаменів – 2 тижні | 3 рази на тиждень по 120 хв. | 2800грн./курс
  • Курси для школярів – 16 тижнів | 2 рази на тиждень по 90 хв. | 1600грн./міс.
Мовні курси
в Німеччині
Вивчати мову у мовному середовищі – це хороше рішення, а вивчати мову безпосередньо в країні носії – це найкраще рішення! У центр DS вам допоможуть організувати поїздку в найпопулярніші мовні школи Німеччини. У нас ви зможете пройти тест на визначення рівня мови, підібрати школу за своїми особистими уподобаннями, отримати повний пакет послуг з організації поїздки на навчання до Німеччини.
Підготовка до вступу – Studienkolleg
Плануєте навчання в університеті Німеччини? Центр DS професійно займається організацією вступу до підготовчих німецьких коледжів – Studienkolleg. Визначення рівня знань, підготовчі курси, підбір коледжу за вашими уподобаннями, рекомендації, підготовка документів, супровід до і після вступу – це невеликий перелік послуг, які пропонує наша компанія для майбутніх абітурієнтів Штудіенколлег.
Ознайомитися з повним переліком послуг, переглянути список Штудіенколлег-партнерів, дізнатися всі подробиці вступу, ознайомитися з цінами на навчання, можна відвідавши розділ сайту: Studienkolleg
Вища освіта
в Німеччині
Підбір університету, оцінка можливостей, рекомендації, підготовка пакету документів, супровід до і після вступу – це основний список послуг центру DS. Який ВНЗ і професію краще вибрати, скільки обходиться життя в Німеччині українським студентам, вартість БЕЗКОШТОВНОЇ і платної освіти в Німеччині, на які деталі варто звернути увагу при вступі, і ще багато цікавого читаємо в розділі: Вища освіта в Німеччині.
Pluspunkt Deutsch
інтерактивний підручник (аудіо, граматика, додаткові завдання)
Ви можете пройти тест на рівень німецької мови ОНЛАЙН!

Наша команда

Ірина

Все моє життя пов’язане з іноземними мовами. Англійську я вивчала  зі шкільних років, з німецькою познайомилася в ін-язі і це було кохання з першого звуку.

Маріанна

Вивчення іноземних мов – це завжди широко відкриті двері для пізнання життя інших народів, їх культур та традицій.

Світлана

Німецька мова – одна з найбільш логічних та впорядкованих. Це завжди викликало у мене симпатію – і не лише до мови як такої, а й до її носїїв та їхньої культури.

Юлія

Працюючи викладачем і розказуючи про властивості іноземної мови, для мене стало дуже важливим і собі залишатися ученицею, щоб добре розуміти труднощі і запитання моїх студентів в цьому цікавому процесі.

Останні новини

Bevza відгук Deutsches Sprachzentrum
Вадим

Вибирав школу серед багатьох пропозицій які є в інтернеті.
Приїхав з сином на пробний урок! Все сподобалось, відношення адміністрації, обстановка, система викладання, методика викладачів.
Записав сина на курс А1.1. , а через місяць пішов на заняття і сам.
Пройшли вже курс А1.1. рухаємось далі!
Ціна – якість відповідає реаліям та дійсним пропозиціям на ринку з даного напрямку.

 

Deutsches Sprachzentrum отзывы
Кристина

Отличная школа для изучения Немецкого языка . Молодой и дружный коллектив. Очень приветливый администратор всегда войдут в положение и подскажут . Всем довольна. Очень нравится ваша школа

Отзыв об Deutsches Sprachzentrum
Анастасия
Очень рада, что выбрала именно эти курсы! Всегда приветливый администратор и очень хорошие преподаватели, у каждого из которых своя методика преподавания. Довольна всем, начиная от соотношения цены и качества (что сейчас не так часто встречается) и до преподавателей, которые доступно всё объясняют и создают очень дружескую атмосферу в комнате на протяжении всего урока.
Курсы немецкого отзывы
Елена

Сейчас я прохожу уже второй курс обучения в школе Deutsches Sprachzentrum и всем довольна: профессиональными преподавателями, возможностью дополнительно участвовать в разговорных группах, готовностью администрации помогать во всех организационных вопросах.
Я очень рада, что нашла эту школу!

Немецкий отзывы Киев
Алёна

Отличные курсы немецкого языка, преподаватели интересно подают материал + аудио и видео, различные игры. Прошла уровень А1. Очень довольна. Отдельное спасибо администратору Ирине!

Курсы немецкого
Кристина

Выбрала курсы из-за удобного расположения и адекватной цены и осталась довольна! Нравится, то что преподаватель идёт на контакт и по ходу урока уделяет время всем. Подают материал интересно и посещать курсы одно удовольствие. Рекомендую!

Курсы немецкого Киев отзывы
Ольга

Прекрасные преподаватели, легко и доходчиво доносят информацию!на данный момент прохожу уровень А1.1, очень приятно что группы не большие и воспрнимается информация быстрее!

Deutsches Sprachzentrum отзывы Киев
Семён

Приемлемая цена, удобное расположение, адекватный и приятный администратор, учтивый и мотивирующий к учёбе педагог, комфортные классы.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
ЗАДАВАЙТЕ, І МИ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ ВАМ ВІДПОВІМО!

КУРСИ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ У КИЄВІ

Перезвоните мне