Курси німецької мови онлайн (online)

Курси німецької мови онлайн в Києві
Курси німецької мови ОНЛАЙН в кращому німецькому центрі України: Deutsches Sprachzentrum!

ВИКОРИСТОВУЙТЕ свій час ЕФЕКТИВНО – ІНВЕСТУЙТЕ В ЗНАННЯ!

У нас завжди можете розраховувати на:
 •  цікаві та ефективні заняття
 • ✔ кращі викладачі з вищою профільною освітою
 • ✔ міні групи до 8 студентів(в середньому 5 студентів/група)
 •  краща вартість на ринку професійної онлайн освіти(від 160 грн./час)
 • ✔ сертифікат після проходження курсу і складання тесту
 • ✔ розмовний та граматичні клуби
 • ✔ ДОСТУП до унікальної освітньої платформи – meinDS.online

Курси німецької мови онлайн

Світ змінюється щодня, ким ти будеш завтра, залежить лише від того, що ти робиш сьогодні! Починай вивчати іноземні мови!

НАЙБЛИЖЧІ СТАРТИ ГРУП ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

КУРС
ГРАФИК
СТАРТ
ЦЕНА
А1.1 інтенсив (онлайн)Пн. Ср. Пт. 19:00 – 21:0015 серпня5700 грн. = 2999 грн. *АКЦІЯ! 🔥
А1.2 інтенсив (онлайн)Пн. Ср. Пт. 19:00 – 21:0029 серпня5700 грн. = 4900 грн. *АКЦІЯ! 🔥
Стандартний онлайн курс німецької мови

Курсы немецкого онлайнКурс складається з 15-ти занять і включає в себе повноцінний підрівень німецької мови. Тривалість онлайн курсу складає 2 місяці, кожне заняття триває 120 хв., регулярність занять 2 рази на тиждень. Стандартний онлайн курс німецької мови разроблено для студентів, які хочуть вивчити мову фундаментально і в помірному темпі. Програма курсу разроблена таким чином, щоб  студент міг якісно і ефективно освоїти німецьку мову.
немецкий online

8 тижнів · 2 рази на тиждень по 120 хвилин + доступ до інтерактивної платформи = 6300 грн./курс
Інтенсивний онлайн курс німецької мови

немецкий онлайн курсыЗаняття проводяться 3 рази на тиждень. Тривалість кожного заняття – 120 хв.  Тривалість курсу – 5 тижнів (15 занять/курс). Інтенсивный онлайн курс німецької мови розроблене з урахуванням швидкого та ефективного засвоєння матеріалу. Програма курсу включає в себе всі необхідні аспекти вивчення німецької мови: граматика, розмовна прктика, аудіювання, сприймання мови на слух.
немецкий online

5 тижнів · 3 рази на тиждень по 120 хвилин + доступ до інтерактивної платформи  = 5700 грн./курс
Німецька онлайн індивідуально

курсы немецкого онлайн индивидуальноІндивідуальний курс німецької мови онлайн, чудово підходить студентам, які не можуть рідлаштуватися під конкретний графік занять(робота, навчання, інші питання…). Якраз в такому випадку, вам варто звернути увагу на індивідуальні заняття з німецької мови. Оскільки при такому форматі, ви зможете зкласти індивідуальний графік занять та не турбуватися про пропуски занять. Все лише для вас. При індивідуальному форматі навчання, можливий вибір тривалості занять від 60 до 120 хвилин.

немецкий online

Вартість 470 грн./60 хв.
чим ми відрізняємось від звичаних онлайн курсів
Deutsches Sprachzentrum – німецький освітній центр, який вже багато років готовить студентів до здачі міжнародних іспитів з німецької мови; консультує абітурієнтів щодо вступу в німецкі ВУЗи та штудієнколлеги; проводить освітні семінари та тренінги з німецькими партнерами і багато іншого. Ми не ставимо собі за мету “продати онлайн курс німецької мови”, наша справжня ціль – це ваші відмінні знання німецької мови. Адже якщо ваші знання німецької мови будуть на вискокому рівні завдяки нам, ви порадите нас своїм друзям, вони своїм друзям… Ми не школа німецької мови онлайн що продає “супер швидкий, ефективний, без домашніх завдань, без активності на заняттях онлайн курс” і не обіцяємо, що вже через місяць ви зможете з нуля вивчити німецьку до рівня носія мови. Все що ми можемо обіцяти, ттак це лише те, чщо з нашого боку, ми прикладемо максимум зусиль, щоб ви отримали відмінний результат і поради нас своїм друзям.

Ми пропонуємо послуги по чітко структурированій, перевіреній роками та затвердженій Європейською системою освіти методикою.

КОЖНЕ ОНЛАЙН ЗАНЯТТЯ В НАШОМУ ЦЕНТРІ СКЛАДАЄТЬСЯ З:

 •  граматика
 •  аудіювання
 •  розмовна практика
 •  перегляд відео
 • ✔ ну і звичайно виконання і перевірка домашніх завдань – ніяких поблажок, тільки націленість на ваш результат! Ви же пам’ятаєте, для нас це важливо!

ВИВЧАЙТЕ НЫМЕЦЬКУ ,РОЗВИВАЙТЕСЬ, ДОСЯГАЙТЕ ПОСТАВЛЕНОЪ МЕТИ!

Перезвоните мне