Курси німецької мови в Києві

ПРОХОДИТЬ ЗАПИС В ГРУПИ

Німецький освітній центр “Deutsches Sprachzentrum” проводить запис студентів в групи.

Всі наші студенти продовжують навчання без “карантинної відпустки” в онлайн группах (Skype). Всі online заняття мають таку ж структуру, як і звичайні заняття в аудиторії:

  • ✔ граматика
  •  аудіювання
  •  розмовна практика
  • ✔ перегляд відео
  • ✔ ну і звичайно виконання та перевірка домашніх завдань – ніяких поблажок, тільки орієнтація на Ваш результат! Ви ж пом’ятаєте, для нас це важливо!

Курс німецької інтенсив

экзамен GOETHE-ZERTIFIKAT A1

Поспішай долучитися до групи: “НІМЕЦЬКА – ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ Старт – 07 липня“!

Для тих, хто хоче подтягнути німецьку граматику, радимо відвідати спеціальний розділ “ГРАМАТИКА НІМЕЦЬКОЇ – ВІДЕОУРОКИ“. Тут завжди актуальні та цікаві відеоуроки з німецкої граматики📒

Для тех, кто хочет подтянуть немецкую грамматику, советуем посетить специальный раздел "ГРАММАТИКА НЕМЕЦКОГО - ВИДЕОУРОКИ". Здесь всегда актуальные и интересные видеоуроки по немецкой грамматике📒
7 причин вивчати німецьку в центрі DS
Deutsches Sprachzentrum

Высшее образование в Германии

Cпеціалізований центр з вивчення німецької мови в Україні та Німеччині. Всі викладачі центру мають спеціальну педагогічну освіту, досвід роботи та проживання в Німеччині, регулярно відвідують актуальні та затребувані педагогічні семінари та курси підвищення кваліфікації. Для нас важливий Ваш результат, тому весь освітній процес максимально підлаштований під потреби студентів, що дає відмінний результат в засвоєнні німецької мови.

Безкоштовний розмовний клуб

Стандартный курс Немецкого языка

Щосуботи в центрі проводяться розмовні клуби на самі актуальні теми. Відвідування для студентів центру – безкоштовні. Розмовний клуб являється напрочуд важливим елементом розвитку “говоріння і сприйняття на слух” іноземної мови. Кожний розмовний клуб має свою тематику, теми вибираються за побажаннями самих студентів. Зазвичай це актуальні та цікаві теми якими цікавиться кожен студент нашого центру.

Безкоштовний граматичний клуб

Курсы немецкого в Германии

Щосуботи проводяться додаткові граматичні клуби, де студенти мають можливість разібратися в тонкощах німецької граматики більш детально та змістовно. На початкових рівнях вивчення німецької мови, граматичний клуб є більш ефективним ніж розмовний, оскільки дозволяє студентові сформувати стійку та досконалу мовну основу, тоді як відвідування розмовного клубу, передбачає вже “базове” володіння студентом німецькою мовою.

Відпрацювання пропущених занять

Индивидуальные занятия

Для всих студентів центру діє спеціальна пропозиція по відпрацюванню пропущених занять. Якщо Ви по поважних обставинах пропустили основне заняття, у Вас є можливість відпрацювати тему данного заняття індивідуально зі своїм викладачем. Відпрацювання заняття проходить в індивідуальному форматі і триває від 20 до 45 хвилин, в залежності від теми.

Telefongespräch

Німецька по телефону

Унікальна методика размовної практики німецької мови по телефону. Як показують дослідження, якраз телефонні размови являються найтяжчим аспектом говоріння на іноземній мові. Тому в нашому центрі діє спеціальна програма “Telefongespräch”: раз на тиждень, по попередньо затвердженому графіку, Вам буде телефонувати спеціаліст з нашого центру і на протязі 10 хвилин Ви будете розмовляти на конкретну(Вашего рівня) тему на німецькій мові. Це напрочуд ефективна методика развитку розмовної німецької, а також корисна складова для контролю Вашої особистоого прогресу в освітньому процесі.

Зручне розташування

Ми знаходимось в самому центрі Києва, по вулиці Кропивницького, 6.
Найближчі станції метро: Хрещатик, Львівська Площа,  Палац Спорту.

Затишні та комфортні аудиторії

Курсы немецкого языка в Киеве

Всі аудиторії проектувалися з урахуванням максимально комфортного навчання наших студентів. Ми впевнені, що сильний викладач + комфортна атмосфера = запорука Вашого успіху! А Ваш успіх – наша загальна мета!

ФОРМАТ НАВЧАННЯ

ВАЖЛИВО! Навчання проходить в групах до 10-ти чоловік. Тривалість занять складає 120 хвилин. При формуванні груп до 6-ти студентів, тривалість занять становить 90 хвилин.

приведи друга та отримайте
-10% на навчання
приходьте сім’єю та отримайте
-10% на навчання
продовжуєш вивчати німецьку
-10% на навчання
приведи друга на немецкий языкСкидки на немецкийДисконт на курсы немецкого

старт групп НАЙБЛИЖЧІ СТАРТИ ГРУП НА ЧЕРВЕНЬ-ЛИПЕНЬ старт групп

КурсРозкладСтарт
Стандарт А 1.1Вт. Чт.

19:00 – 21:00

07 липня
Інтенсив А 1.1Пн. Ср. Пт.

19:00 – 21:00

20 липня
Суперінтенсив А 1.1Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.

18:00 – 19:00

22 червня
Стандарт А 1.1Вт. Чт.

19:00 – 21:00

07 липня
Стандарт А 1.1Пн. Ср.

19:00 – 21:00

22 липня
Суперінтенсив А 1.2Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.

19:00 – 21:00

29 червня
Суперінтенсив А 1.2Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.

18:00 – 19:00

20 липня
Стандарт А 2.1Вт. Чт.

16:50 – 18:20

30 червня
СПЕЦКУРС “підготовка до Start Deutsch А 1.1”

(6 занять)

Пн. Ср. Пт.

19:00 – 21:00

06 липня
Інтенсив А 2.1Пн. Ср. Пт.

18:30 – 20:30

29 червня
Інтенсив А 2.1Пн. Ср. Пт.

19:00 – 20:30

15 липня
Стандарт В 1.1Вт. Чт.

19:00 – 21:00

30 червня
Інтенсив В 1.2Пн. Ср. Пт.

16:50 – 18:20

03 липня
Підготовка до іспиту (Ранок)

START-DEUTSCH A1 (Goethe-Zertifikat A1)

Пн. Ср. Пт.

09:00-11:00

20 липня
Підготовка до іспиту (День)

START-DEUTSCH A1 (Goethe-Zertifikat A1)

Пн. Ср. Пт.

13:00-15:00

20 липня
Підготовка до іспиту (Вечір)

START-DEUTSCH A1 (Goethe-Zertifikat A1)

Пн. Ср. Пт.

16:50-18:50

20 липня

группа по немецкому языку ГРУПИ В ЯКІ МОЖНА ВСТИГНУТИ  ПРИЄДНАТИСЯ группа по немецкому языку

КурсРасписаниеКогда начали
Стандарт А1.1Пн. Ср.

19:00 – 21:00

10 червня
Суперінтенсив А 1.1Пн. Вт.Ср. Чт. Пт.

18:00 – 19:00

22 червня
Стандарт А 2.1Вт. Чт.

19:00 – 21:00

 02 червня
Інтенсив В 1.1Пн. Ср. Пт.

16:50  – 18:20

18 травня
Суперінтенсив А 1.1Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.

19:00 – 21:00

25 травня
СТАНДАРТНИЙ КУРС НІМЕЦЬКОЇ МОВИ КИЇВ

Стандартний курс німецької мовиКурс складається із 48-и ак. год. і дозволяє пройти один рівень німецької мови. Тривалість курсу становить 3 місяці, тривалість занять 90 хв., Інтенсивність занять 2 рази в тиждень + 3-є додаткове заняття (розмовний клуб). Цей курс німецької мови підійде всім бажаючим вивчити мову в помірному темпі, так як тривалість та інтенсивність занять передбачені таким чином, що б у студента було достатньо часу для ефективного засвоєння матеріалу не тільки на заняттях, але і вдома. Як показує практика, такий курс вивчення німецької мови підходить для 80% студентів. Решта 20%, це люди, яким вивчити німецьку мову потрібно в найкоротші терміни і які мають у своєму розпорядженні кілька годин вільного часу щодня, саме для цих 20% і розроблені спеціальні ІНТЕНСИВНІ курси німецької мови.

8 тижнів | 2 рази на тиждень по 120 хв.
✓ безкоштовне тестування
✓ безкоштовне відвідування граматичного клубу
Вартість: 4800грн./курс
КУРСИ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ДІТЕЙ В КИЄВІ

Курси німецької мови для дітейДитяча освіта – це дуже захоплюючий процес! Діти швидко і ефективно запам’ятовують те, що їм дійсно подобається і до чого у них є інтерес. Періодична зміна діяльності, ігрова атмосфера, актуальні і цікаві програми – все це входить до в спеціального дитячого курсу німецької мови «Kinder Sprachen».

Тривалість занять становить 60 хвилин для віку від 5 до 11 років, і 90 хвилин для учнів від 12 до 16 років. Програма побудована таким чином, що за один семестр (6 місяців), учні проходять повноцінний рівень німецької мови, відвідуючи заняття 3 рази на тиждень (2 основних заняття + розмовний клуб).

Це найефективніший варіант вивчення німецької мови в ранньому віці, оскільки у маленьких учнів крім курсів німецької, залишається ще достатньо часу для хорошої успішності з усіх шкільних предметів.

3 місяці | 2 рази на тиждень по 90 хв. + безкоштовне відвідування розмовного клубу | 4800грн./курс.
⭐ІНТЕНСИВНИЙ КУРС НІМЕЦЬКОЇ

інтенсивний курс німецькоїОперативно / Якісно / Результативно – саме такі завдання вирішує проходження інтенсивного курсу. Інтенсивний курс німецької мови – це в першу чергу Ваша мотивація, як студента і наша компетенція, як навчального центру. Інтенсивний курс складається з 62 ак.год., Тривалість курсу становить 2 місяці, тривалість занять 120 хвилин, інтенсивність занять 3 рази на тиждень (включаючи розмовний клуб).

5 тижнів | 3 рази на тиждень по 120 хв.
✓ безкоштовне тестування
✓ безкоштовне відвідування граматичного клубу
✓ безкоштовне відвідування розмовного клубу(з рівня А1.2)
✓ безкоштовне відпрацювання пропущених занять
✓ Telefongespräch
Вартість= 5600 = 4800 грн./курс
СУПЕР ІНТЕНСИВНИЙ КУРС

супер інтенсивний курсХочу / Можу / Буду – основні завдання які ставлять перед собою студенти цього курсу. Суперінтенсив німецької, спеціально розроблений для учнів, які налаштовані на вивчення німецької мови в найкоротші терміни і готові приділяти вивченню по кілька годин на день. Курс складається з 60 ак.год., Тривалість занять становить 120 хвилин, інтенсивність занять 5 разів на тиждень. Тривалість всього курсу становить 4,5 тижні.

3 тижні | 5 разів на тиждень по 120 хв.
✓ безкоштовне тестування
✓ безкоштовне відвідування граматичного клубу
✓ безкоштовне відвідування розмовного клубу(з рівня А1.2)
Вартість: 4800грн./курс
БІЗНЕС КУРС

Бізнес курсСпеціально розроблені програми за спеціальностями: медицина, авіація, ІТ, фінанси, юриспруденція. Проходження цього курсу можливо відразу по декількох напрямках: стандартний курс, інтенсивний курс, індивідуальні заняття.

Вартість – від 5200 грн. / курс
ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ

Індивідуальні заняттяІндивідуальний курс німецької мови в першу чергу підійде студентам, які не завжди можуть підлаштуватися під графік групових занять і для яких важливо отримати 100% уваги викладача. Саме відвідуючи курси німецької мови індивідуально, ви завжди зможете підібрати відповідний час, тривалість та інтенсивність занять. Заняття проводяться за заздалегідь затвердженим з вами графіком і тривають від 60 до 120 хвилин, в залежності від ваших потреб.

Вартість – 420грн. / година занять
ПІДГОТОВКА ДО ІСПИТІВ (Goethe-Zertifikat A1: Start Deutsch 1)

Підготовка до екзаменівКурс розроблений спеціально для підготовки до складання міжнародних іспитів і дозволяє студенту підготуватися і здати ці іспити вже в найкоротші терміни. Якщо ви плануєте вступ до німецького ВНЗ або Studienkolleg, тоді цей курс це саме те що вам треба!

Тривалість курсу становить 2 місяці, інтенсивність 3 рази в тиждень (включаючи розмовний клуб), тривалість занять 90 хвилин. Весь курс складається з 45 ак. год.

2 тижні | 3 рази на тиждень по 120 хв. | 2600грн./курс
КУРС ВИХІДНОГО ДНЯ

Курс выходного дня немецкий язык КиевКурс вихідного дня спеціально разроблений для студентів, які по тим чи іншим причинам не можуть відвідувати курси в будні дні. Навчання проходить по суботах чи неділях (в залежності від ваших потреб). Курс складається з 10-ти занять тривалістю 180 хвилин кожне. Загальна тривалість курсу становить 10-ть тижнів.

10 тижнів · 1 раз в тиждень по 180 минут + безкоштовне відвідування розмовного клубу = 4400 грн./курс.
КУРСИ НІМЕЦЬКОЇ ОНЛАЙН Skype

Изучение немецкого по skypeІндивідуальні чи групові заняття німецькою мовоюпо  Скайп підходять студентам які не мають можливості відвідувати наш центр фізично. Дистанційні заняття по Skype нічим не відрізняються від стандартного відвідування курсів німецької в нашому центрі в Києві.  Ви будете вивчати мову по тій же програмі, що і ваші колеги в нашому офісі. Кожний курс складається з 30 годин, які ви можете проходить як в інтенсивному, так і в стандартному режимі. Заняття проводяться по попередньо узгодженому графіку. Оплата за заняття проводиться пакетно (мінімум 10 занять). Перше-пробное заняття проводиться безкоштовно(тривалість 30 хвилин).

мінімум 10 занять · від 2-х раз на тиждень по 60 хвилин + безкоштовне перше заняття = індивідуально 420 грн./година; в групі від 160 грн./година.
КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ

Корпоративний курс німецької мови в Києві для компаній. Якщо ваша компанія хоче замовити корпоративні курси німецької мови для своїх співробітників, ми із задоволенням допоможемо вам у цьому. У нас завжди можна підібрати курси німецької для будь-яких рівнів знань (від А1 до С1).

Підбір оптимального графіку і інтенсивності занять можна узгодити за тел .: (044) 383-45-00

Вартість корпоративних курсів німецької мови становить від 5600грн. / міс. за групу від 6 до 15 осіб.
ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
ЗАДАВАЙТЕ І МИ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ ВАМ ВІДПОВІМО!