Курси німецької мови в Києві

ПРОХОДИТЬ ЗАПИС ДО ГРУП

Курси німецької мови Київ

Курсів німецької мови багато, Deutsches Sprachzentrum – ОДИН ⭐️ Німецький освітній центр “Deutsches Sprachzentrum” проводить запис студентів в групи, всі заняття побудовані з максимальною орієнтацією на результат і включають в себе:

 • ✔ граматика
 • ✔ аудіювання
 • ✔ розмовна практика
 • ✔ перегляд відео
 • ✔ ну і звичайно виконання та перевірка домашніх завдань – ніяких поблажок, тільки орієнтація на Ваш результат! Ви ж пам’ятаєте, для нас це важливо! Регулярно проводиться набір в групи: “німецька для початківців з нуля”.
Поспішай долучитися до групи: “НІМЕЦЬКА – ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ – ми чекаємо на тебе вже сьогодні“!

ТАБЛИЦЯ РІВНІВ В НІМЕЦЬКІЙ МОВІ:

Уровни немецкого языка

Для тих, хто хоче підтягнути німецьку граматику, радимо відвідати спеціальний розділ “ГРАМАТИКА НІМЕЦЬКОЇ – ВІДЕОУРОКИ“. Тут завжди актуальні та цікаві відеоуроки з німецкої граматики📒

Для тех, кто хочет подтянуть немецкую грамматику, советуем посетить специальный раздел "ГРАММАТИКА НЕМЕЦКОГО - ВИДЕОУРОКИ". Здесь всегда актуальные и интересные видеоуроки по немецкой грамматике📒

7 ПРИЧИН ВИВЧАТИ НІМЕЦЬКУ В ЦЕНТРІ DS

Deutsches Sprachzentrum

Высшее образование в Германии

Cпеціалізована школа німецької мови в Києві та Німеччині. Всі викладачі школи мають спеціальну педагогічну освіту, досвід роботи та проживання в Німеччині, регулярно відвідують актуальні та затребувані педагогічні семінари та курси підвищення кваліфікації. Для нас важливий Ваш результат, тому весь освітній процес максимально підлаштований під потреби студентів, що дає відмінний результат в засвоєнні німецької мови.

Розмовний клуб

Стандартный курс Немецкого языка

Щосуботи в центрі проводяться розмовні клуби на самі актуальні теми. Відвідування для студентів центру – всього 500грн. за 10 занять в клубі. Розмовний клуб являється напрочуд важливим елементом розвитку “говоріння і сприйняття на слух” іноземної мови. Кожний розмовний клуб має свою тематику, теми вибираються за побажаннями самих студентів. Зазвичай це актуальні та цікаві теми якими цікавиться кожен студент нашого центру.

Граматичний клуб

Курсы немецкого в Германии

Щосуботи проводяться додаткові граматичні клуби, де студенти мають можливість разібратися в тонкощах німецької граматики більш детально та змістовно. На початкових рівнях вивчення німецької мови, граматичний клуб є більш ефективним ніж розмовний, оскільки дозволяє студентові сформувати стійку та досконалу мовну основу, тоді як відвідування розмовного клубу, передбачає вже “базове” володіння студентом німецькою мовою. Тому якщо ви вивчаєте німецьку для початківців – з нуля, вам корисно буде відвідувати граматичний клуб.

Відпрацювання пропущених занять

Индивидуальные занятия

Для всих студентів центру діє спеціальна пропозиція по відпрацюванню пропущених занять. Якщо Ви по поважних обставинах пропустили основне заняття, у Вас є можливість відпрацювати тему данного заняття індивідуально зі своїм викладачем. Відпрацювання заняття проходить в індивідуальному форматі і триває 30 хвилин – одне відпрацювання. Вартість картки на три відпрацювання – всього 500грн.

Telefongespräch

Німецька по телефону

Унікальна методика размовної практики німецької мови по телефону. Як показують дослідження, якраз телефонні размови являються найтяжчим аспектом говоріння на іноземній мові. Тому в нашому центрі діє спеціальна програма “Telefongespräch”: раз на тиждень, по попередньо затвердженому графіку, Вам буде телефонувати спеціаліст з нашого центру і на протязі 10 хвилин Ви будете розмовляти на конкретну(Вашего рівня) тему на німецькій мові. Це напрочуд ефективна методика развитку розмовної німецької, а також корисна складова для контролю Вашої особистоого прогресу в освітньому процесі.

Зручне розташування

Ми знаходимось в самому центрі Києва, по вулиці Кропивницького, 6.
Найближчі станції метро: Хрещатик, Львівська Площа,  Палац Спорту.

Затишні та комфортні аудиторії

Курсы немецкого языка в Киеве

Всі аудиторії проектувалися з урахуванням максимально комфортного навчання наших студентів. Ми впевнені, що сильний викладач + комфортна атмосфера = запорука Вашого успіху! А Ваш успіх – наша загальна мета!

ФОРМАТ НАВЧАННЯ

ВАЖЛИВО! Навчання проходить в групах до 10-ти чоловік. Тривалість занять складає 120 хвилин. При формуванні груп до 6-ти студентів, тривалість занять становить 90 хвилин.

приведи друга та отримайте
-10% на навчання
приходьте сім’єю та отримайте
-10% на навчання
продовжуєш вивчати німецьку
-10% на навчання
приведи друга на немецкий языкСкидки на немецкийДисконт на курсы немецкого
НАЙБЛИЖЧІ СТАРТИ ГРУП

Як записатись на курс? Все просто: обираєте курс, резервуєте місце в групі, оплачуєте, розпочинаєте навчання. Також нагадуємо про АКЦІЇ які діють в нашому центрі. При оплаті курсу за 2 тижні до старту – знижка 10%, при оплаті курсу за 1 тиждень до старту – знижка 5%.

КУРС
ГРАФІК
СТАРТ
А1.1 інтенсив (онлайн)Пн. Ср. Пт. 15:00 – 17:0022 червня / 5700 = 4900 грн. АКЦІЯ!
А1.1 інтенсив (онлайн)Пн. Ср. Пт. 19:00 – 21:0004 липня / 5700 = 4900 грн. АКЦІЯ!
КУРС
ГРАФІК
СТАРТ
А1.2 інтенсив (онлайн)Пн. Ср. Пт. 19:00 – 21:0008 липня / 5700 грн. = 4900 грн. АКЦІЯ!
КУРС
ГРАФІК
СТАРТ
А2.1 інтенсив (онлайн)Пн. Ср. Пт. 18:00 – 19:3020 червня / 5700 = 4900 грн.
КУРС
ГРАФІК
СТАРТ
А2.2 інтенсивПн. Ср. Пт. 19:00 – 21:0009 березня / 5700 грн.
А2.2 інтенсив (онлайн)Пн. Ср. Пт. 19:30 – 21:0014 березня / 5700 грн.
КУРС
ГРАФІК
СТАРТ
В1.1 інтенсивПн. Ср. Пт. 19:00 – 21:0011 травня / 5700 грн.
КУРС
ГРАФІК
СТАРТ
В1.2 інтенсив (онлайн)Пн. Ср. Пт. 19:30 – 21:0020 червня / 6300  = 4900 грн.
КУРС
ГРАФІК
СТАРТ
В1.3 інтенсив (онлайн) Пн. Ср. Пт. 19:00 – 21:0008 квітня / 6400 грн.
КУРС
ГРАФІК
СТАРТ
В2.1 інтенсивПн. Ср. Пт. 19:00 – 21:0019 листопада / 5700 грн.
КУРС
ГРАФІК
СТАРТ
В2.2 інтенсив (онлайн)Пн. Ср. Пт. 19:00 – 21:0011 липня / 5800 грн.
КУРС
ГРАФІК
СТАРТ
С1.1 стандартВт. Чт. 19:00 – 21:00 (20 основних занять)23 вересня / 6400 грн.
КУРС
ГРАФІК
СТАРТ
С1.2 стандартВт. Чт. 19:00 – 20:30 (20 основних занять)07 грудня / 6700 грн.
СТАНДАРТНИЙ КУРС НІМЕЦЬКОЇ

інтенсивний курс німецькоїСтандартний курс німецької розрахований на фундаментальне вивчення мови в комфортному режимі. Даний курс підходить більшості студентів, оскільки інтенсивність занять дозволяє якісно, комфортно та досконало засвоювати матеріал. Курс складається з 15 основних занять по 120 хвилин та 16 додаткових безкоштоних клубів. На рівнях А1.2 – А.21 студентам також рекомендується відвідувати розмоний клуб щосуботи. Якщо ж Вам потрібні більш інтенсивніші заняття, прпонуємо звернути увагу на “Інтенсивний курс німецької мови”.

8 тижнів | 2 рази на тиждень по 120 хв.
✓ безкоштовне тестування
✓ безкоштовне відвідування граматичного клубу (для рівня А1.1)
Вартість = 6300 грн./курс
⭐ІНТЕНСИВНИЙ КУРС НІМЕЦЬКОЇ

інтенсивний курс німецькоїОперативно / Якісно / Результативно – саме такі завдання вирішує проходження інтенсивного курсу. Інтенсивний курс німецької мови – це в першу чергу Ваша мотивація, як студента і наша компетенція, як навчального центру. Інтенсивний курс складається з 62 ак.год., Тривалість курсу становить 5 тижнів, тривалість занять 120 хвилин, інтенсивність занять 3 рази на тиждень основні заняття +  10 доп. клубів (граматичний та розмовний клуби).

5 тижнів | 3 рази на тиждень по 120 хв.
✓ безкоштовне тестування
✓ безкоштовне відвідування граматичного клубу(для рівня А1.1)
Вартість = 6300 = 5700 грн./курс
КУРСИ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ДІТЕЙ В КИЄВІ

Курси німецької мови для дітейДитяча освіта – це дуже захоплюючий процес! Діти швидко і ефективно запам’ятовують те, що їм дійсно подобається і до чого у них є інтерес. Періодична зміна діяльності, ігрова атмосфера, актуальні і цікаві програми – все це входить до в спеціального дитячого курсу німецької мови «Kinder Sprachen».

Тривалість занять становить 60 хвилин для віку від 5 до 11 років, і 90 хвилин для учнів від 12 до 16 років. Програма побудована таким чином, що за один семестр (6 місяців), учні проходять повноцінний рівень німецької мови, відвідуючи заняття 3 рази на тиждень (2 основних заняття + розмовний клуб).

Це найефективніший варіант вивчення німецької мови в ранньому віці, оскільки у маленьких учнів крім курсів німецької, залишається ще достатньо часу для хорошої успішності з усіх шкільних предметів.

3 місяці | 2 рази на тиждень по 90 хв. + безкоштовне відвідування розмовного клубу | 5200грн./курс.
СУПЕР ІНТЕНСИВНИЙ КУРС

Курси німецької мови для дітейХочу / Можу / Буду – основні завдання які ставлять перед собою студенти цього курсу. Суперінтенсив німецької, спеціально розроблений для учнів, які налаштовані на вивчення німецької мови в найкоротші терміни і готові приділяти вивченню по кілька годин на день. Курс складається з 60 ак.год., Тривалість занять становить 120 хвилин, інтенсивність занять 5 разів на тиждень. Тривалість всього курсу становить 3 тижні.

3 тижні | 5 разів на тиждень по 120 хв.
✓ безкоштовне тестування
✓ безкоштовне відвідування граматичного клубу (для рівня А1.1)
Вартість: 5700 = 5300 грн./курс
БІЗНЕС КУРС

Бізнес курсСпеціально розроблені програми за спеціальностями: медицина, авіація, ІТ, фінанси, юриспруденція. Проходження цього курсу можливо відразу по декількох напрямках: стандартний курс, інтенсивний курс, індивідуальні заняття.

Вартість – від 5800 грн. / курс
ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ

Індивідуальні заняттяІндивідуальний курс німецької мови в першу чергу підійде студентам, які не завжди можуть підлаштуватися під графік групових занять і для яких важливо отримати 100% уваги викладача. Саме відвідуючи курси німецької мови індивідуально, ви завжди зможете підібрати відповідний час, тривалість та інтенсивність занять. Заняття проводяться за заздалегідь затвердженим з вами графіком і тривають від 60 до 120 хвилин, в залежності від ваших потреб.

Вартість – 470грн. / година занять
ПІДГОТОВКА ДО ІСПИТІВ (Goethe-Zertifikat A1: Start Deutsch 1)

Підготовка до екзаменівКурс розроблений спеціально для підготовки до складання міжнародних іспитів і дозволяє студенту підготуватися і здати ці іспити вже в найкоротші терміни. Якщо ви плануєте вступ до німецького ВНЗ або Studienkolleg, тоді цей курс це саме те що вам треба!

Тривалість курсу в нашій школі становить 2 місяці, інтенсивність 3 рази в тиждень (включаючи розмовний клуб), тривалість занять 90 хвилин. Весь курс складається з 45 ак. год. Якщо ви шукаєте курси німецької для початківців з нуля і плануєте складати даний іспит, запрошуємо на заняття!

2 тижні | 3 рази на тиждень по 120 хв. | 2800грн./курс
КУРС ВИХІДНОГО ДНЯ

Курс выходного дня немецкий язык КиевКурс вихідного дня спеціально разроблений для студентів, які по тим чи іншим причинам не можуть відвідувати курси в будні дні. Навчання проходить по суботах чи неділях (в залежності від ваших потреб). Курс складається з 10-ти занять тривалістю 180 хвилин кожне. Загальна тривалість курсу становить 10-ть тижнів.

10 тижнів · 1 раз в тиждень по 180 минут = 5700 грн./курс.
КУРСИ НІМЕЦЬКОЇ ОНЛАЙН (online)

Курси німецької мови онлайн onlineІндивідуальні чи групові курси німецької онлайн підходять студентам які не мають можливості відвідувати школу фізично. Онлайн заняття нічим не відрізняються від стандартного відвідування курсів німецької в нашому центрі в Києві.  Ви будете вивчати мову по тій же програмі, що і ваші колеги в нашому офісі. Структура кожного заняття побудована таким чином, щоб студенти приймали максимальну участь в процесі: робота в парах, діалоги, тести, прослуховування аудіо та перегляд відео… Заняття проводяться на плтформі ZOOM з використанням інтерактивних посібників від наших німецьких партнерів.

курси німецької онлайн в групі(до 8 студентів) · індивідуальні онлайн заняття · вартість від 4300 грн./курс.
КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ

Корпоративний курс німецької мови в Києві для компаній. Якщо ваша компанія хоче замовити корпоративні курси німецької мови для своїх співробітників, ми із задоволенням допоможемо вам у цьому. У нас завжди можна підібрати курси німецької для будь-яких рівнів знань (від А1 до С1).

Підбір оптимального графіку і інтенсивності занять можна узгодити за тел .: (044) 383-45-00

Вартість корпоративних курсів німецької мови становить від 900грн. / 60 хв. за групу. Групи від 4 до 15 осіб.

ВІДГУКИ

Bevza відгук Deutsches Sprachzentrum
Вадим

Вибирав школу серед багатьох пропозицій які є в інтернеті.
Приїхав з сином на пробний урок! Все сподобалось, відношення адміністрації, обстановка, система викладання, методика викладачів.
Записав сина на курс А1.1. , а через місяць пішов на заняття і сам.
Пройшли вже курс А1.1. рухаємось далі!
Ціна – якість відповідає реаліям та дійсним пропозиціям на ринку з даного напрямку.

 

Deutsches Sprachzentrum отзывы
Кристина

Отличная школа для изучения Немецкого языка . Молодой и дружный коллектив. Очень приветливый администратор всегда войдут в положение и подскажут . Всем довольна. Очень нравится ваша школа

Отзыв об Deutsches Sprachzentrum
Анастасия
Очень рада, что выбрала именно эти курсы! Всегда приветливый администратор и очень хорошие преподаватели, у каждого из которых своя методика преподавания. Довольна всем, начиная от соотношения цены и качества (что сейчас не так часто встречается) и до преподавателей, которые доступно всё объясняют и создают очень дружескую атмосферу в комнате на протяжении всего урока.
Курсы немецкого отзывы
Елена

Сейчас я прохожу уже второй курс обучения в школе Deutsches Sprachzentrum и всем довольна: профессиональными преподавателями, возможностью дополнительно участвовать в разговорных группах, готовностью администрации помогать во всех организационных вопросах.
Я очень рада, что нашла эту школу!

Немецкий отзывы Киев
Алёна

Отличные курсы немецкого языка, преподаватели интересно подают материал + аудио и видео, различные игры. Прошла уровень А1. Очень довольна. Отдельное спасибо администратору Ирине!

Курсы немецкого
Кристина

Выбрала курсы из-за удобного расположения и адекватной цены и осталась довольна! Нравится, то что преподаватель идёт на контакт и по ходу урока уделяет время всем. Подают материал интересно и посещать курсы одно удовольствие. Рекомендую!

Курсы немецкого Киев отзывы
Ольга

Прекрасные преподаватели, легко и доходчиво доносят информацию!на данный момент прохожу уровень А1.1, очень приятно что группы не большие и воспрнимается информация быстрее!

Deutsches Sprachzentrum отзывы Киев
Семён

Приемлемая цена, удобное расположение, адекватный и приятный администратор, учтивый и мотивирующий к учёбе педагог, комфортные классы.

РІВНІ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

Курс А1.1 являється одним з найважливіших, оскільки закладає основу “фундамент” на який Ви будите наложувати всі наступні знання 🙂

Лексичні теми:

 1. Ви зможете розповісти про себе і про свою сім’ю.
 2. Описати своє житло, меблі.
 3. Розповісти про свої захоплення.
 4. Розповісти про свій робочий день,
 5. Замовити їжу в ресторані або кафе. Розповісти про свої уподобання в їжі.

Граматичні теми рівня А1.1:

 1. Питальні слова
 2. Особисті і присвійні займенники.
 3. Означений і неозначений артикль.
 4. Відмінки.
 5. Порядок слів у реченні.
 6. Сильні і слабкі дієслова.
 7. Дієслова з відокремлюваними префіксами.
 8. Прийменники
 9. Наказовий спосіб.
 10. Модальні дієслова.

Лексичні теми:

 1. Ви зможете записатися на прийом до лікаря і розповісти про проблеми зі здоров’ям.
 2. Ви зможете розповісти про правила дорожнього руху, описати шлях і розповісти про транспорт.
 3. Ви зможете підтримати розмову про погоду.
 4. Ви вивчите назви деяких адміністративних установ, документів і навчитеся заповнювати анкету.
 5. Ви вивчите назви одягу і навчитеся вести бесіду з продавцем в магазині.
 6. Ви навчитеся орієнтуватися на вокзалі і зможете описати свою подорож.
 7. Вивчіть корисні фрази для спілкування з сусідами.

 

Граматичні теми рівня А1.2:

 1. Модальні дієслова.
 2. Прийменники
 3. Минулий час Perfekt
 4. Порядкові числівники
 5. Прийменники з Dativ und Akkusativ
 6. Слабка відміна прикметників
 7. Складні іменники.
 8. Ступені порівняння прикметників.
 9. Безособові речення.
 10. Сполучники

Лексичні теми:

 1. Вивчення німецької мови.
 2. Медіа: інтернет, мобільний зв’язок, телебачення, радіо.
 3. Мої вихідні: прогулянка по місту, відвідування ресторану.
 4. Освіта в Німеччині.
 5. На робочому місці: спілкування з колегами, листування.
 6. Моє житло: пошук житла, ремонт, переїзд, сусідство.
 7. Свята: запрошення, національні свята.

Граматичні теми А2.1

 1. Минулий час Perfekt
 2. Дієприкметники ІІ
 3. Присвійні займенники
 4. Підрядні речення
 5. Прийменники з Dativ und Akkusativ
 6. Минулий час модальних дієслів
 7. Непряма мова
 8. Зворотні дієслова
 9. Мішана відміна прикметників
 10. Управління дієслів.

Лексичні теми:

 1. Нові можливості: мої інтереси, відвідування та запис на курси.
 2. Здоров’я: у лікаря, медикаменти, здорове харчування.
 3. Пошук роботи: оголошення, співбесіду, написання резюме.
 4. Подорожі: планування, підготовка.
 5. Місця зустрічі: клуби та організації, спілкування.
 6. Банки та страхування: спілкування в банку, оформлення страховки, покупки і скарги.
 7. Знайомства та друзі.

Граматичні теми:

 1. Підрядні мети.
 2. Управління дієслів
 3. Непряма мова
 4. Підрядні означальні речення
 5. Відносні займенники
 6. Умовний спосіб

Лексичні теми:

 1. Чоловіки і жінки: про сім’ю та відносини
 2. Діджітальний світ: соціальні мережі, покупки, навчання і знайомства онлайн
 3. Робота: пошук роботи, співбесіда та спілкування на новому робочому місці.
 4. Історія: як було раніше.
 5. На робочому місці: конфлікти, зарплата, спілкування з колегами.
 6. Бажання: мрії та реальність.

 

Граматичні теми:

 1. Підрядні речення.
 2. Конструкції з інфінітивом.
 3. Відмінювання прикметників
 4. Минулий час Präteritum
 5. Негативні префікси прикметників
 6. Субстантивовані прикметники
 7. Konjunktiv II
 8. Рефлексивні займенники в давальному відмінку.

Лексичні теми:

 1. Подорожі і транспорт: планування поїздок, оголошення на вокзалі, все про машини, страхування і водіння.
 2. Нове життя: відкриття фірми, шлях до власного бізнесу.
 3. Природа: захист навколишнього середовища, відновлювальна енергія, сортування сміття, тварини.
 4. Здоровий спосіб життя: нещасні випадки і наслідки, страхування життя, секрети довголіття.
 5. Політика: політична система Німеччини, комунальна політика.
 6. Розмови про майбутнє: погляд у майбутнє, припущення.

Граматичні теми:

 1. Пасивний стан.
 2. Відносні займенники
 3. Давноминулий час Plusquamperfekt
 4. Найвищий ступінь порівняння прикметників
 5. Дієприслівник
 6. Подвійні прийменники
 7. Майбутній час

Курси німецької Київ

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
ЗАДАВАЙТЕ І МИ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ ВАМ ВІДПОВІМО!

Перезвоните мне