Курси німецької мови онлайн – Deutsches Sprachzentrum Ukraine

Курси німецької мови онлайн

Курси німецької мови онлайн – Deutsches Sprachzentrum Ukraine

Останнім часом значно побільшало запитів на вивчення німецької мови онлайн, і це стосується не лише України, українці по всьому світу намагаються паралельно з англійською вивчати хоча б ще одну мову, серед яких пріоритетне місце займає саме німецька.

Німецький освітній центр Deutsches Sprachzentrum в партнерстві з компанією meinDS.online – пропонує ефективний та доступний варіант вивчення німецької мови в online форматі, а саме навчання по інтерактивному підручнику DSBUCH.

Підручник DSBUCH

  • має повноцінні рівні від А1.1 до В1.2
  • можна використовувати на будь-якому гаджеті та в будь-який час
  • цілком інтерактивний, дозволяє перевіряти себе під час занять та відслідковувати свій прогресс
  • мотивує на розвиток, включає цікаві проміжні та фінальні тести
  • включає більш ніж 500 відео та аудіо занять по кожній з тем, що допомагає сприянню мови на слух

Платформа розроблялась на протязі 14 місяців спеціалістами з німецького центру «Deutsches Sprachzentrum» та німецькими партнерами «AGL».  Всі заняття побудовані по принципу «як в аудиторії» та мають повноцінну структуру, що дозволяє самостійно підготуватися до складання німецьких іпистів, таких як Start Deutsch, TestDaF, DSH та інші. Підручник підходить як для починаючих так і для продвинутих користувачів.

На сьогоднішній день, підручником користуються вже більше ніж 4000 студентів з України, Німеччини, Ізраїлю, Канади, США, Казахстану.

німецька онлайн

Підручник-платформа DSBUCH розроблено по принципу «занурення в мовне середовище», на перших рівнях основні пояснення та відеоуроки реалізовані нашою мовою, але з проходженнням кожного заняття, кількість німецьких слів буде збільшуватись, починаючи з рівня А2.1 — 90% матеріалу буде виключно німецькою мовою, а вже з рівн В1 — 97% матеріалу буде виключно на німецькій.  Такий формат дозволяє студентам легко нарощувати потрібні знання рівень за рівнем та ідеально підходить для починаючих вивчення німецької мови онлайн.

У вас є можливість обрати один з трьох варіантів навчання:

ПЕРШИЙ: самостійне вивчення німецької на інтерактивній платформі meinDS.online. Навчання проходить самостійно онлайн: за допомогою інтерактивного підручника + чат з особистим куратором 7 днів на тиждень – на платформі DSBUCH.

Вартість від 2500 грн./курс.

 

ДРУГИЙ: самостійно + викладач. На платформі DSBUCH + чат з особистим куратором 7 днів на тиждень + щотижнева онлайн сесія з викладачем (щотижня, ви будете мати змогу в онлайн форматі на протязі 20хв. провести бесіду з нашим викладачем та задати питання які вас цікавлять).

Вартість від 3500 грн./курс.

 

ТРЕТІЙ: онлайн навчання в групі з викладачем три рази на тиждень по 120хв(поширений формат вивчення німецької мови онлайн). У вас також залишається доступ до інтерактивної платформи DSBUCH + маєте доступ до чату 7 днів на тиждень.

Вартість від 4500 грн./курс.

Тож якщо вас цікавлять курси німецької мови в онлайн форматі, рекомендуємо зв’язатися з нами за тел.: 067-160-450-00, та дізнатися всі подробиці найближчих стартів груп.

Бажаємо вам успіхів в навчанні та досягнення поставлених цілей!

Похожие записи

Перезвоните мне