Хочеш вивчити німецьку мову самостійно? Тримай від нас 8 практичних порад!

Мрієш вивчити німецьку мову самостійно, але не знаєш з чого почати? Пропонуємо 8 простих кроків, які допоможуть тобі почати розмовляти німецькою мовою. Так саме розмовляти! І не думай, що це дуже важко. Головне це мати бажання, займатися німецькою регулярно і виконувати всі наші 8 практичних порад. Поїхали!

Порада № 1 – Почни з алфавіту

Слухай та повторюй німецькі букви та звуки. Найкраще буде, якщо ти знайдеш відео на Youtube, де німецький алфавіт промовляється чітко самими носіями мови. Також важливим є звертати увагу на те, як букви можуть по різному вимовлятися у парі з іншими буквами.

Порада № 2 – Вивчи базові слова та фрази

Після того, як ти опанував німецькі букви та звуки, час переходити до основних слів та фраз, які вживаються найчастіше і будуть складати базу твого словниково запасу. Такими словами та виразами можуть бути: німецькі привітання та слова прощання, слова Так/Ні, Будь-ласка/Дякую, Вибачте/Пробачте і т.д.

Порада № 3 – Розширюй свій словниковий запас іменниками, дієсловами та прикметниками

Ти вже вивчив основні перші німецькі слова та вирази, і тепер треба починати активно збагачувати свій словниковий запас найпоширенішими іменниками, дієсловами та прикметниками. Постав собі за ціль вивчати щодня по 3 іменника, дієслова та прикметника. Так, кожного дня ти будеш знати на 9 слів більше, а в тиждень це 63 нових слова. Вражає?

Порада № 4 – Починай складати речення

В твоєму запасі вже буде достатньо слів для того, що починати їх складати у прості речення. Але перед цим було б непогано вивчити інформацію про структуру німецького речення та порядок слів. Не бійся, якщо на початку ти будеш інколи ставити слова не на їх правильні місця. З часом все буде більш зрозуміліше.

Порада № 5 – Вивчи найбільш вживані німецькі «багаторазові» розмовні фрази, в які можна підставляти різні варіанти слів

В такий спосіб ти вчиш розмовну німецьку мову і за дуже короткий час можеш почати говорити.
Просто подумай, які фрази ти вживаєш найчастіше щодня рідною мовою. Прийшов час вивчити як вони будуть звучати німецькою.Це можуть бути фрази, які використовуються в магазині, кафе, кінотеатрі, у спілкуванні із друзями або колегами.
Наприклад фраза, яку ти найчастіше використовуєш в кафе: «Я би хотів замовити/Можна мені ,будь-ласка, капуччіно». Ця фраза вже є «багаторазовою», адже замість слова «капуччіно» ти можеш підставити будь-яке інше слово. Тому достатньо просто вивчити основу і використовувати її у різних комбінаціях.

Порада № 6 – Дивись фільми

Так, не бійся! Прийшов час зрозуміти, що ти вже багато знаєш і взагалі молодець. Звичайно, краще дивитися фільми, які ти вже дивився до цього і сюжет якого тобі добре знайомий. Також треба дивитися фільми із німецькими субтитрами і ти будеш здивований як багато слів будуть тобі вже знайомими. Так, ти не будеш багато чого розуміти, але це тільки початок. З практикою все прийде.

Порада № 7 – Читай книжки та новини німецькою мовою

Після того, як ти почав тренувати свої навички сприйняття німецької мови на слух, час починати вчитися читати тексти і розуміти написане. Для початку можна обрати адаптовані книжки, і як тільки впевненість буде зростати, можна переходити до більш складних ресурсів. Не забувай виділяти нові та цікаві слова та фрази, які тобі можуть знадобитися у спілкуванні.

Порада № 8 – Час говорити!

Ти вже добре підготувався, щоб починати говорити німецькою мовою. Якщо у тебе є можливість спілкуватися з німцями або людьми, які добре знають німецьку – це буде прекрасно. Але, якщо такої можливості немає, то в інтернеті ти можеш просто знайти спільноти, де збираються люди, які так само, як і ти вчиш мови і почати спілкуватися там.
Головне пам’ятай, що якщо є ціль і є зусилля, то не існує нічого недосяжного!

Оставить комментарий

Перезвоните мне