KEHLSTEINHAUS – интересные факты

KEHLSTEINHAUS факты история

KEHLSTEINHAUS
Сьогодні Кельштайнхаус є одним із найпопулярніших туристичних напрямків півдня Німеччини. Туристів приваблює неймовірна краса природи та цікава історія.

👉 Відома як «Орлине гніздо», ця будівля була створена на замовлення рейхслейтера Мартіна Бормана в 1937 році в якості подарунка на 50-ий день народження для Адольфа Гітлера.

👉 Проект Kehlsteinhaus зібрав найкращих архітекторів, інженерів та робітників з усієї Німеччини, Австрії та Італії і коштував 30 млн марок. До будинка веде одна з найвеличніших гірських доріг у світі – 6,5 км.
Кельштайнхаус мав використовуватися як дипломатичний приймальний будинок та як будинок для відпочинку. Але Гітлер здійснив сюди лише кілька візитів, бо мав страх перед висотою.

👉 Дістатися Кельштайнхаус можна двома шляхами: автобусом або ліфтом. До речі, Гітлер ніколи не користувався ліфтом, його найбільший страх полягав у тому, що механізм лебідки ліфта на даху призведе до удару блискавки. Внутрішня частина ліфта покрита шліфованою латунню, венеціанськими дзеркалами та зеленою шкірою. У головній приймальні будівлі є камін із червоного італійського мармуру. У будівлі була повністю електрична кухня, що було незвично у 1937 році, але там ніколи не готували; натомість страви готували у місті та везли на кухню на вершину гори, щоб розігріти. Зараз у будівлі розташований ресторан.
Кельштайнхаус можна відвідати з початку травня до кінця жовтня.

Зальцбург факты

Похожие записи

Перезвоните мне