OKTOBERFEST! А ЧИ ЗНАЄШ ТИ ІСТОРІЮ СВЯТА?

Octoberfest история праздника

Кожного року наприкінці вересня  в Мюнхені розпочинається щорічне свято пива Oktoberfest 🍻 🥳

Вперше воно було проведено 12 жовтня 1810 в честь весілля кронпринца Людвіга та принцеси Терези. Ідея свята належала члену національної гвардії Баваріі Андреасу Майклу Далл’Армі. За свій „винахід“ він отримав отримав першу золоту медаль громадянина міста Мюнхена 🥇

🔸 Свято проводиться на «Лугу Терези», недалеко від центрального вокзалу. Але раніше це місце знаходилося за межами міста. Звідси і збереглася традиція святкової ходи. З центру міста на луг відправляється процесія святкових упряжок від всіх наметів, представлених на святі. Рівно о 12.00 діючий обер-бургомістр Мюнхена відкорковує першу бочку з вигуком: «O’zapft is!» 🥳 і свято вважається відкритим.

🔸 Спочатку свято проводилося в жовтні, але в 1904 році було вирішено починати його в кінці вересня і закінчувати в перших числах жовтня.

🔸 На святі представлені тільки Баварські пивоварні та пиво для нього варять теж особливе – 5,8-6,3%.

🔸 На лузі встановлюються величезні пивні намети. Місткість може досягати до 10000 чоловік. Також під час свята можна покататися на атракціонах і смачно поїсти.
🔸 Oktoberfest завжди починається в суботу, після 15 вересня. Останній день свята – традиційно перша неділя жовтня. Свято триває 16-18 днів.
Баварці називають також це свято Wiesn і завжди вдягають національне вбрання.
Про це ми писали тут: https://t.me/dszentrum/182

 

ВИВЧАЙТЕ НІМЕЦЬКУ, РОЗВИВАЙТЕСЬ, ДОСЯГАЙТЕ ПОСТАВЛЕНОЇ МЕТИ!

Похожие записи

Перезвоните мне