Ріхард Вагнер – людина якою пишається вся Німеччина

Рихард Вагнер памятник22 травня 1813 року у Ляйпцігу народився хлопчик, якого пізніше весь світ буде знати як видатного композитора і драматурга Ріхарда Вагнера🎼
Вражений музикою Бетховена, 15-річний Ріхард починає пробувати свої сили в композиції. 1️⃣ Вперше його симфонія була виконана 10 січня 1833 року у концертному залі Гевандгаус. Згодом він займає посаду хормейстера в оперному театрі Вюрцбурга а потім диригента в Магдебурзькому театрі. Перші його опери не набули популярності. Але у всіх негараздах у нього завжди є підтримка коханої дружини Мінни Планер. Хоча вони були дуже різні  і за прагненням, і за віком, їхній шлюб тривав 30 років.
Нарешті опера «Летючий Голландець» у 1843 році приносить йому успіх.
✔️У травні 1864 року життя Вагнера круто змінюється – баварський король Людвіг II, запрошує його до Мюнхена, надавши щедру матеріальну підтримку. Про це ми писали раніше: https://t.me/dszentrum/99
Ріхард Вагнер суттєво реформував жанр опери і збудував новий театр. До речі, саме 22 травня, на День його народження, був закладений перший камінь Вагнерівського театру. Особливістю театру є те, що оркестрова яма і диригент повністю приховані від публіки.
✔️Окрім Людвига, Вагнером захоплювалися такі видатні особи, ак Адольф Гітлер, Томас Манн. Краса і велич музики Ріхарда Вагнера вражає всіх.
ВИВЧАЙТЕ НІМЕЦЬКУ МОВУ, РОЗВИВАЙТЕСЬ, ДОСЯГАЙТЕ ПОСТАВЛЕНОЇ МЕТИ🎯