Чому Німеччина – одна з найкращих країн для отримання Вищої Освіти для українців?

Освіта в Німеччині для українцівНімеччина – це насамперед найрозвинутіша та найтехнологічніша країна Європи, яка разом з цим має чіткі та зрозумілі правила для всіх, не лише для німців. На сьогодні в ВУЗах Німеччини  навчається близько 100 000 іноземних студентів. Багато хто з цих студентів навчається на безкоштовній основі в державних ВУЗах Німеччини. Давайте розглянемо 7 переваг навчання в німецьких ВУЗах для українських студентів.

Перевага №1 Географічна близькість з Україною

Німеччина знаходиться від України лише в 2-х годинах польоту. А враховуючи значне зниження цін на авіаперевезення в Україні (на сьогодні квиток Київ-Берлін можна придбати всього за 880грн.) це теж саме що поїхати з Києва до Чернігова на авто.

Перевага №2 Найрозвинутіша та найстабільніша економіка Європи

Економіка Німеччина вважається однією з найрозвинутіших у Світі. Якщо взяти такий показник як ВВП на душу населення, то в Німеччині він становить 44 469 у.о., тоді як в Україні лише 2 639 у.о. – це в 17 РАЗІВ БІЛЬШЕ ніж в Україні. Це означає, що темпи розвитку Німеччини порівняно з Україною – відрізняються в 17 разів! Також цей показник показує, настільки економіка країни готова до впровадження нових технологій в житті людей.

Перевага №3 Можливість отримання БЕЗКОШТОВНОЇ вищої освіти в державних ВУЗах Німеччини

Безкоштовна освіта в НімеччиніТак, Німеччина пропонує навчання в державних ВУЗах на безкоштовній основі. Для іноземних абітурієнтів, квота безкоштовних місць становить 10% від загальної кількості місць. Безкоштовне навчання проводиться на німецькій мові і для вступу вам потрібно буде мати мовний сертифікат рівня В2-С1 – в залежності від вузу, а також пройти курси підготовки в Studienkolleg.

Перевага №4 Можливість навчатися як на німецькій, так і на англійській мові

Німеччина пропонує навчання як в державних, так і в приватних ВУЗах. Приватні ВУЗи в Німеччині, дещо відрізняються від приватних ВУЗів в Україні. Оскільки в Німеччині це акредитовані ВУЗи світового рівня, насамперед варто звернути уваги на те, що в Німеччині знаходиться багато філіалів Англійських чи Французьких ВУЗів, по закінченню якого студент отримує диплом того ж Англійського чи Французького вузу, філіал якого він закінчив в Німеччині. В більшості приватних ВУЗів у вас є можливість навчатися англійською мовою, що дає вам, як майбутньому працівнику перевагу при пошуку роботи в міжнародних компаніях.

Перевага №5 Можливість офіційного працевлаштування під час навчання, та після закінчення ВУЗу

Під час навчання, кожен студент має ОФІЦІЙНЕ право підробляти, але не більше 20-ти годин в тиждень. Але якщо врахувати середню зарплату на рівні 10 евро/година, то виходить непогана місячна ЗП як для студента – 800 євро/місяць.

робота в німеччині та візаВ більшості університетів Німеччини, вже на останньому курсі, у студентів є можливість проходити практику в міжнародних компаніях, які часто пропонують постійне працевлаштування одразу після закінчення ВУЗу. Оскільки в Німеччині ВУЗів не так багато, а підприємств, виробництв, офісів міжнародних компаній (навіть всім відома компанія Tesla в цьому році планує відкрити виробництво та офіс в Берліні), представники всіх цих компаній зацікавлені в нових співробітниках, яких намагаються рекрутувати ще під час навчання останніх в ВУЗах.

Перевага №6 Чіткі та зрозумілі умови для отримання громадянства, працевлаштування чи ведення бізнесу

Якщо для отримання того чи іншого дозволу, на сайті дозвільної організації буде вказано порядок та список вимог, то можете не перейматися, що «то лише написано, а насправді все не так», просто виконайте всі вимоги як вказано в правилах і 100% отримаєте те на що розраховуєте. Це стосується всього: вступ до ВУЗу, отримання віз, оформлення нерухомості, авто і т.д..

Перевага №7 Низький відсоток володіння вищою освітою серед самих німців

Так, німці не дуже люблять отримувати вищу освіту. Багато хто з німців, після середньої освіти проходить лише кваліфікаційні курси: менеджмент, продажі, логістика… Цього достатньо для отримання роботи з досить пристойною зарплатнею. Але це за умов, що ви громадянин Німеччини. Тому, якщо ви ще не отримали німецького громадянства, краще отримати якісну німецьку вищу освіту, а потім вже на основі офіційного працевлаштування – отримати посвідку на проживання та громадянство.

Наявність вищої освіти, дасть вам суттєву перевагу при працевлаштуванні, не розтрачуйте життя та час, здобувайте освіту, розвивайтеся, та досягайте поставлених цілей.

Отримати безкоштовну консультацію щодо освіти в Німеччині можна відвідавши центр Deutsches Sprachzentrum(Київ, вул. Кропиницького 6), або зателефонувавши по тел.: (067) 160-45-00

Похожие записи

Перезвоните мне