10 помилок при вивченні німецької мови

10 помилок при вивченні німецькоїВ наш час, коли навкруги необмежений доступ до різноманітних онлайн навчальних ресурсів, соромно не знати хоча б одну іноземну мову, а краще декілька. Але, як “говорить” статистика, більшість студентів-новачків, припиняють вивчення мови вже на 2-му місяці навчання. А все тому, що більшість з них робить одні і ті ж помилки на “старті” навчального процесу. Давайте розглянемо основні ДЕСЯТЬ помилок при вивченні німецької мови:

 1. Жодних запитань. Запам’ятайте, що не буває дурних запитань! Ніколи не соромтесь та запитуйте, коли щось незрозуміло.
 2. Ви не знаєте, який Ви тип учня. Потрібно визначитися, як Ви краще запамятовуєте новий матеріал – через аудіо, відео, написання або читання. Вчіть так, як Вам легше.
 3. Вивчення слів без прикладів. Багато слів німецької мови мають декілька значень, які залежать від форми та контексту. Тому важливо розбирати приклади.
 4. Забагато граматики. Так, таке теж буває, особливо на початковому рівні. Не можна вивчити все одразу. Щоб почати спілкуватися, не обов’язково знати важкі звороти мови.
 5. Ваша мета- група вищого рівня. Пам’ятайте, що Вас будуть оцінювати не за сертифікатом, а за практичним рівнем володіння мовою.
 6. Порівнювання німецької з рідною мовою. Не існує абсолютно ідентичних за граматикою мов. Інколи просто треба вивчити правило, не шукаючи щось знайоме.
 7. Ігнорування сучасних можливостей. Ми маємо но увазі різні медіа. Користуйтеся додатками, читайте онлайн книжки, слухайте музику, грайте в ігри. Головне, щоб німецькою!
 8. Однотипні завданя. Вносіть різноманітність у процес навчання. Ви швидко втомитесь, якщо постійно будете займатись лише граматикою, або лише читати.
 9. Відсутність практики. Знайдіть можливість розмовляти. Не бійтеся робити помилки. Знання мають бути активними.
  10. Ігри на заняттях – лише для дітей. Ми категорично не згодні! Дозвольте собі розслабитися, посміятися та пофантазувати і Ви самі не помітите, як легко запам’ятовується щось нове.

ВИВЧАЙТЕ ІНОЗЕМНІ МОВИ, РОЗВИВАЙТЕСЬ, ДОСЯГАЙТЕ ПОСТАВЛЕНИХ ЦІЛЕЙ!

Похожие записи