ШЛЮБ З НІМЦЕМ. ПОСЛІДОВНІСТЬ ДІЙ, ПІДГОТОВКА ДОКУМЕНТІВ

Заміж шлюб з німцем документи
Справжнє кохання не знає перешкод! 😍
І навіть відстань та клопіткий процес отримання візи для одруження не зупиняють українців на шляху возз’єднання закоханих сердець.
Ми вирішили спростити закоханим це завдання і розповісти детальніше, що потрібно для укладення шлюбу з мешканцем Німеччини.
Отже, щоб виїхати до Німеччини для одруження, обо для возз’єднання сім’ї, Вам потрібна Національна віза. Їі можна отримати ліше у Посольстві Німеччини у Кієві.

Спочатку збираєте наступний пакет документів:

1. Закордонний паспорт + 2 копії: копії ламінованої першої сторінки, що містить персональні дані, і всіх інших сторінок, де є візи, печатки або інші відмітки.

2. Інші дійсні закордонні паспорти та ті, термін дії яких вже закінчився + 2 копії (всіх сторінок, де є інформація)

3. 2 формуляри візової заяви: розбірливо, без прогалин заповнені німецькою або англійською мовою та власноруч підписані анкети. Формуляри можна завантажити на сайті Посольства

4. 3 фотографії паспортного формату (45х35 мм, фронтальна зйомка, без головного убору), зроблені протягом останніх 6 місяців. 2 фотокартки приклейте на анкети, одну подайте окремо.

5. Реєстрація заяви на укладення шлюбу + 2 копії : Письмове підтвердження німецького РАГСу (оригінал) про успішну реєстрацію заяви на шлюб з призначенням попередньої дати реєстрації шлюбу та тривалістю дії довідки з німецького суду (die Befreiungsurkunde)

6. Заява партнера, що проживає в Німеччині + 1 копія: Заява у довільній формі, власноруч підписана партнером, що проживає в Німеччині, про намір сумісного проживання у шлюбі або партнерства в Німеччині, про покриття всіх витрат до реєстрації шлюбу.

7. Паспорт/посвідчення особи/дозвіл на перебування нареченого: До заяви партнера в пункті 6 треба додати 2 копії його паспорту АБО посвідчення особи. Усі, крім громадян Німеччини, повинні надати 2 копії дозволу на перебування.

8. Підтвердження проживання в Німеччині + 1 копія: Підтвердження проживання шлюбного партнера в Німеччині: довідка про реєстрацію (видана протягом останніх 6 місяців) або 2 копії посвідчення особи.

9. Підтвердження володіння німецькою мовою+ 2 копії: Підтвердити базовий рівень володіння німецькою мовою можливо, подавши актуальний сертифікат (виданий протягом останніх 6 місяців) від Goethe-Institut. Якщо під час персонального інтерв’ю виявиться, що рівень знання німецької мови набагато вище базового, у наявності сертифікату немає потреби.

10. Фінансове забезпечення проживання + 2 копії: Підтвердження фінансового забезпечення проживання (актуальна, видана протягом останніх 6 місяців, офіційна заява-зобов ́язання або підтвердження заробітної плати за останні 3 місяці або актуальна довідка з податкової інспекції)

11. Підтвердження медичного страхування + 2 копії: Туристичний поліс медичного страхування на весь період до реєстрації шлюбу (за умови, що пізніше буде відкритий страховий поліс у Німеччині або він вже існує) треба надати в день подання візової заяви.

12. Пам’ятка “Отримання візи з метою укладання шлюбу» + 2 копії
На сайті Посольства заповнюєте онлайн формуляр Antragsformular.
И на сайті ж записуєтеся на зустріч у Посольстві – “Termin“.

Усі документи повинні бути перекладені німецькою мовою та мати нотаріально засвідчений підпис перекладача. Якщо є апостиль, його також потрібно перекласти.
Документи та офіційні довідки завжди повинні бути забезпечені апостилем. Не потрібно апостилювати трудові книжки, дипломи або шкільні посвідчення та паспорти. Якщо ви не знаєте, який орган підтверджує справжність довідки у формі апостиля, ви можете звернутися до органу, який видав документ. Апостиль повинен бути розміщений на оригіналі свідоцтва.
Ваш паспорт залишається у Посольстві, доки розглядається Ваша заява на візу.
Як тільки Ваша заява буде прийнята, Ваш паспорт буде відправлений Вам кур’єрською службою “Нова Пошта”.

ЗУСТРІЧАЙТЕСЬ, ЗАКОХУЙТЕСЬ, СТВОРЮЙТЕ СІМ’Ю 💑

❤️ Якщо вас цікавить якісна та швидка підготовка до німецького іспиту Goethe-Zertifikat 1 (потрібен для одруження), запрошуємо на курси німецької мови в німецький освітній центр Deutsches Sprachzentrum!